REKOMENDACJE - NAJNOWSZE

Przez wszystkie te lata czułem, że jestem w "dobrych rękach"

W imieniu firm "Royal Home", "Bogart", "Genesis Media" Pan Sylwester Kulikiewicz wyraził poniższą opinię pt. PEŁNOLETNIA WSPÓŁPRACA.


Z Kancelarią Doradztwa Podatkowego Pani Barbary Mierosławskiej współpracuję w zakresie doradztwa finansowego i prowadzenia rozliczeń księgowych moich firm już lat...18. Osiągnięcie "pełnoletności" we współpracy, predestynuje mnie do jej oceny i podsumowań. Nie będę długo rozwijał tematu i starał się szczegółowo opisywać ten czas. Sam fakt, że na taki okres powierzyłem moje finanse Pani Barbarze, świadczy o dużym zaufaniu jakim obdarzyłem Kancelarię Doradztwa Podatkowego Pani Barbary Mierosławskiej.

Przez wszystkie te lata czułem, że jestem w "dobrych rękach", przekonałem się niejednokrotnie, że zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo w sprawach podatkowych, wielokrotnie po konsultacjach z Panią Barbarą mój pogląd na sprawy finansowe moich firm stawał się jasny i dużo mniej skomplikowany niż wydawało mi się wcześniej. Pełen profesjonalizm i znajomość tematu w sprawach finansowych i podatkowych Pani Barbary dawał mi zawsze pewność, że optymalne rozwiązania przez nią proponowane, będą najlepsze w kontekście rozliczeń podatkowych z fiskusem i rozwojem prowadzonej przeze mnie działalności.
 

Dodam do wcześniej opisanych elementów współpracy bardzo ważny aspekt: Pani Barbara jest osobą bardzo konkretną a jednocześnie miłą i komunikatywną, mimo wielu obowiązków, zawsze miała czas na wnikliwą analizę przedstawionego przeze mnie tematu lub problemu z jakim się do niej zgłosiłem. Na koniec napiszę jeszcze, że nie wyobrażam sobie na przyszłość współpracy z inną firmą opiekującą się moimi finansami i sprawami podatkowymi niż z Kancelarią Pani Barbary, jak to miało miejsce przez ostatnich osiemnaście lat.
 

Dziękuję za lata ubiegłe i życzę Pani Barbarze Mierosławskiej, a także i sobie takich wyników jak dotychczas, na wiele lat przyszłej współpracy.

Sylwester Kulikiewicz
"Royal Home", "Bogart", "Genesis Media"

royalhome@wp.pl
14 czerwiec 2012