REKOMENDACJE - NAJNOWSZE

Chylę czoła i podziwiam za wiedzę i umiejętność trzymania nas-klientów w ryzach, co oczywiście wychodzi nam na dobre

Firma "ORIS" wystawiła opinię o Kancelarii po 5 latach współpracy pt. TA OSOBA.


W związku z tym, że kończy się kolejny, już 5 rok mojej współpracy z panią Barbarą Mierosławską i Jej Kancelarią, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat  pracy i atmosfery jaka panuje w tej firmie, bo przecież firmę tworzy jej „dowódca” ale też „załoga”.

Jestem właścicielem niedużej budowlanej firmy usługowej i na swojej „robocie” chyba znam się nie najgorzej skoro istnieję już parę lat, ale co do zagadnień księgowych, podatkowych i innych związanych z prowadzeniem takiej firmy, niestety wiedza prawie żadna, więc musiałem komuś zawierzyć. No i zawierzyłem, oczywiście z polecenia, pani Barbarze Mierosławskiej.

Po tych 5 latach stwierdzam, że mogę spokojnie pracować, wiedząc, że moimi sprawami zajmuje się TA OSOBA oraz zespół ludzi, a właściwie pracownic dobranych przez NIĄ. Nie dość, że mądre, konkretne, pilnujące terminów to jeszcze miłe, szybkie i solidne.

Pani Barbara Mierosławska to przede wszystkim fachowiec, który lubi Swoją pracę, a problemy które nieraz Jej stwarzamy, traktuje jako nowe wyzwanie nie strofując ale pouczając, jak nie popełnić drugi raz błędu. Chylę czoła i podziwiam za wiedzę i umiejętność trzymania nas-klientów w ryzach, co oczywiście wychodzi nam na dobre.

Z poważaniem
Grzegorz Szymański „ORIS”

orisokna@wp.pl
28 grudzień 2012