REKOMENDACJE - NAJNOWSZE

Zwyciężyliśmy sprawę z Izbą Skarbową w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym

W ciągu kilkunastoletniego okresu współpracy Pani Barbara dała się poznać jako osoba uczciwa i sumienna napisano w rekomendacji pt. POZYTYWNE ZWROTY PODATKU VAT.


 

Niniejszym mam przyjemność z całą odpowiedzialnością zarekomendować panią Barbarę Mierosławską doradcę podatkowego o nr 04926 jako solidnego i rzetelnego współpracownika naszej firmy.
 
W ciągu kilkunastoletniego okresu współpracy Pani Barbara dała się poznać jako osoba uczciwa i sumienna. Jest to rzetelny doradca zaangażowany w sprawy klienta. Powierzone zlecenia wykonuje dokładnie i systematycznie, jest kompetentna, odpowiedzialna, punktualna oraz dyspozycyjna. Godnie reprezentuje klienta przed organami skarbowymi.
Kilkakrotnie występowaliśmy o zwrot podatku VAT z Urzędu Skarbowego (za namową i pod nadzorem Pani Barbary Mierosławskiej) - zawsze ze skutkiem pozytywnym.
 
Jednym z większych sukcesów Pani Barbary wywalczonych dla naszej firmy, było przyczynienie się do wygrania sprawy sądowej o zwrot podatku VAT (niesłusznie naliczonego) z Izbą Skarbową w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gdańsku.
 
Pani Barbara Mierosławska jest osobą ambitną, która chętnie się uczy i jest otwarta na nowe wyzwania. Z całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować Ją jako solidnego doradcę podatkowego.
Beata Oworuszko
Przezes Zarządu BAKS Sp. z o.o.
 
beataowo@wp.pl
15 listopad 2012 r.