SKLEP - E-BOOKI, VIDEOe-book + video + slajdy
 

  O B E J R Z Y J    Z W I A S T U N  

 


Kogo fiskus weźmie pod lupę w 2013 roku?

Urzędy otrzymały wytyczne w sprawie planu kontroli podatkowych na rok 2013, ze szczególnym wskazaniem - kogo? jak? i w jakim zakresie? prześwietlać jeszcze bardziej szczegółowo. Podczas tego webinaru przestawię Tobie te, nieudostępniane powszechnie wytyczne Ministerstwa Finansów. A uchylając rąbka tajemnicy powiem, że kontrole będą dotyczyły... nie tylko roku bieżącego.

 

Jak urzędy dowiadują się o Twoich zarobkach?

Istnieje pogląd, że gdy jakieś pieniądze wpływają na konto prywatne lub do banku za granicą, to nie trzeba od nich płacić podatku. Nic bardziej mylnego. Urząd przez 5 lat licząc od końca roku, w którym należało zapłacić podatek może dotrzeć do takich zarobków nieopodatkowanych i wymierzyć karę. Aparat skarbowy prężnie rozwija swoje „instynkty wywiadowcze” również w oparciu o struktury Unii Europejskiej.

 

Które Twoje dochody podlegają opodatkowaniu?

Prawie wszystkie dochody podlegają opodatkowaniu, lecz czasami możesz skorzystać ze zwolnień, o których dowiesz się podczas webinaru.  

 

Kiedy możesz nie płacić podatku?

Bywają też takie sytuacje, że nie zapłacisz podatku, bo… "zupa była za słona". To oczywiście żart, ale ma co nie co wspólnego z filozofią urzędów skarbowych - jest tak samo absurdalny jak ich niektóre decyzje.

                                                                 

Jak zwiększyć jednorazowe wypłaty obniżając podatek?

O tych regułach nikt nie pamięta, bo wydają się nieistotne i przez to Twoje pieniądze niepotrzebnie wędrują do Urzędu Skarbowego zamiast do Twojej kieszeni.
 

 W ZAKŁADCE REKOMENDACJE MOŻESZ PRZECZYTAĆ O MNIE m. in.:


"Jednym z większych sukcesów Pani Barbary wywalczonych dla naszej firmy, było przyczynienie się do wygrania sprawy sądowej o zwrot podatku VAT (niesłusznie naliczonego) z Izbą Skarbową w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gdańsku."


"Z Kancelarią Doradztwa Podatkowego Pani Barbary Mierosławskiej współpracuję w zakresie doradztwa finansowego i prowadzenia rozliczeń księgowych moich firm już lat...18. Sam fakt, że na taki okres powierzyłem moje finanse Pani Barbarze, świadczy o dużym zaufaniu jakim obdarzyłem Kancelarię Doradztwa Podatkowego Pani Barbary Mierosławskiej."


"Pani Barbara Mierosławska to przede wszystkim fachowiec, który lubi Swoją pracę, a problemy które nieraz Jej stwarzamy, traktuje jako nowe wyzwanie nie strofując ale pouczając, jak nie popełnić drugi raz błędu. Chylę czoła i podziwiam za wiedzę i umiejętność trzymania nas w ryzach, co oczywiście wychodzi nam na dobre."


"Jako prezes firmy wiem na pewno, że zmiany są potrzebne, ale jednego jestem pewny całkowicie, że 16 lat temu podjąłem słuszną decyzję oddając nadzór nad sprawami finansowymi pani Barbarze Mierosławskiej jako Doradcy Podatkowemu."


"Dziękując Pani Barbarze za te wszystkie lata, za jej pozytywną energię, za to że każdy człowiek jest dla Niej ważny, mamy nadzieję na dalszą współpracę na tym lub wyższym poziomie, bo ciągle wprowadza jakieś innowacje, utwierdzając nas tym samym, że jesteśmy w dobrych rękach i możemy zająć się rozwojem naszej firmy."

_____________________


Do e-booka dołączony jest link do nagrania video, które ułatwia poznanie tej wiedzy i lepsze jej zrozumienie - nagranie stworzone z myślą o niefinansistach i nieksięgowych - którzy działają w różnych rodzajach i formach e-biznesu.

 

Cena tego e-booka wraz z bonusami wynosi jedynie  47 zł 

 


 

Wydając teraz niecałe 50 złotych otrzymasz kompendium wiedzy o możliwościach oszczędności podatkowych przy prowadzeniu działalności W SFERZE E-BIZNESU. Zastosowanie tej wiedzy w prowadzonej przez Ciebie działalności zaoszczędzi Twoje pieniądze, które niepotrzebnie wydajesz na podatki i będą to kwoty wielokrotnie przewyższające tę 50-złotową inwestycję. A ponadto, dzięki wiedzy którą zdobędziesz i zastosujesz - nie staniesz się łatwą ofiarą w drapieżnych objęciach fiskusa.

 

Ten e-book wraz z nagraniem video pomoże zrozumieć przepisy, pokaże jak można omijać niektóre z biurokratycznych utrudnień i pozwoli nie popełniać błędów podatkowych, które nieraz mogą prowadzić do niechcianych kar i mandatów nakładanych przez fiskus. 

 


 

Wydawcą e-booka jest:

Fundacja Rozwoju Edukacji i Twórczości, 81-771 Sopot, ul. Grunwaldzka 81/1

NIP 585-14-31-174
REGON 220380647
KRS 0000275430

tel. 58 555 56 56
fundacja@trenerkreatywnosci.pl
www.fundacja.trenerkreatywnosci.pl